Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/ 125 MM 20m OM4

Kód: 502710695812 Dostupnosť: skladom Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
47,61 € s DPH 39,68 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Technická specifikace
Typ vlákna: MM, OM4, 50/125

Konektory: LC-LC

Broušení: UPC-UPC

Barva: Růžová

Armorování: NE

Plášť: LSZH

Průměr: 3mm

Délka: 20m

Provedení: Duplex


Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 20
Délka kabelu (m) 18 - 99
Barva kabelu Růžová
Vlastnost kabelu 50/125
Optický patch kabel - Typ Duplex
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM4
Délka optického patch kabelu Délka 20 m
LC (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Jabra Evolve 30 Link, USB-Jack, MS


Cena: 47,60 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Jabra Evolve 30 Link, USB-Jack


Cena: 47,60 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Jabra GN1210 cord, QD-RJ9, 0, 8m, straight


Cena: 47,57 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Jabra Evolve RJ9-Jack 3, 5 mm, 2 m


Cena: 47,57 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Belkin kabel USB-C na HDMI 2.1, 2m


Cena: 47,67 € s DPH

Dostupnosť: skladom