Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/ 125 MM 20m OM3

Kód: 5027106809 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
32,80 € s DPH 27,33 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 20m OM3

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 20
Délka kabelu (m) 18 - 99
Barva kabelu Zelená
Vlastnost kabelu 50/125
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM3
Délka optického patch kabelu Délka 20 m
LC (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

PremiumCord DVI Repeater do 50m


Cena: 32,83 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

USB-C to Lightning Cable (1 m)


Cena: 32,75 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Lightning to USB Cable (1 m)


Cena: 32,75 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Power Adapter Extension Cable


Cena: 32,66 € s DPH

Dostupnosť: skladom

USB-C Charge Cable (1m)


Cena: 32,66 € s DPH

Dostupnosť: skladom