Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/ 125 MM 15m OM3

Kód: 50271068085 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
21,32 € s DPH 17,77 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 15m OM3

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 15
Délka kabelu (m) 12 - 17
Barva kabelu Zelená
Vlastnost kabelu 50/125
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM3
Délka optického patch kabelu Délka 15 m
LC (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Sony HDMI kabel DLC-HE20BSK, 2 m, sáček


Cena: 21,32 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

TRUST GXT226 CHARGE CABLE PS5


Cena: 21,27 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

ATEN USB 2.0 hub, 4port, magnetický, SILVER


Cena: 21,38 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

i-tec USB-C DisplayPort Cable Adapter 4K / 60…


Cena: 21,25 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord DisplayPort 1.2 na HDMI 2.0, 1m


Cena: 21,25 € s DPH

Dostupnosť: skladom