Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/ 125 MM 10m OM3

Kód: 5027106808 Dostupnosť: skladom Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
14,88 € s DPH 12,40 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 10
Délka kabelu (m) 10 - 11
Barva kabelu Zelená
Vlastnost kabelu 50/125
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM3
Délka optického patch kabelu Délka 10 m
LC (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

EVOLVEO DisplayPort - HDMI adaptér


Cena: 14,88 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord DisplayPort na HDMI kabel 2m M/ M


Cena: 14,90 € s DPH

Dostupnosť: skladom

TP-Link 4 ports USB 3.0 Hub, no pwr adapter needed…


Cena: 14,91 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Natec certifikovaný MFI kabel Lightning pro Iphone…


Cena: 14,84 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Natec certifikovaný MFI kabel Lightning pro Iphone…


Cena: 14,84 € s DPH

Dostupnosť: skladom