Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

E2000 - LC optický patch cord 50/ 125 20m, OM2

Kód: 502710668211 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
50,99 € s DPH 42,49 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Obrázok nie je k dispozícii
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

E2000/PC - LC optický patch cord 09/125 20m G657A

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 20
Délka kabelu (m) 18 - 99
Barva kabelu Modrá
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM2
Délka optického patch kabelu Délka 20 m
E2000 1
LC (M) 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.
Žiadne súbory

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

PremiumCord HDMI 4K/ 60Hz, ethernet, se zesilovačem,…


Cena: 50,98 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord Wireless HDMI Adapter pro rozlišení…


Cena: 50,94 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord HDMI 2.0 splitter 1-2 porty, 4K x…


Cena: 50,92 € s DPH

Dostupnosť: skladom