Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patch cord duplex FC-LC 50/ 125 MM, 5m, OM2

Kód: 5027106651 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
20,63 € s DPH 17,19 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patch cord duplex FC-LC 50/125 MM, 5m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 5
Délka kabelu (m) 5,0 - 5,9
Barva kabelu Žlutá
Vlastnost kabelu 50/125
Optický patch kabel - Typ Duplex
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM2
Délka optického patch kabelu Délka 5 m
FC (M) 1
LC (M) 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár

Alternatívne produkty