Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplex ST-ST 62, 5/ 125um MM 30m, OM1

Kód: 50271057134 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
0,00 € s DPH 0,00 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,30m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 30
Délka kabelu (m) 18 - 99
Barva kabelu Černá
Vlastnost kabelu 62,5/125
Optický patch kabel Multi mode 62,5/125 OM1
ST (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

PremiumCord Spojka CINCH-CINCH F/ F


Cena: 0,45 € s DPH

Dostupnosť: skladom

4World Kabel ATA 40pin 458mm


Cena: 0,45 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord BNC I-spojka


Cena: 0,47 € s DPH

Dostupnosť: skladom