Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplex ST-ST 62, 5/ 125um MM 25m, OM1

Kód: 50271057133 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
51,37 € s DPH 42,81 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,25m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 25
Délka kabelu (m) 18 - 99
Barva kabelu Oranžová
Vlastnost kabelu 62,5/125
Optický patch kabel Multi mode 62,5/125 OM1
ST (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

ASUS ROG STAND - černý, stojánek na sluchátka…


Cena: 51,41 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord 4K HDMI extender na 100m přes jeden…


Cena: 51,48 € s DPH

Dostupnosť: skladom

HP DL360 Gen9 LFF Embed SATA Cable


Cena: 51,54 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

PremiumCord HDMI 2.0 High Speed+Ethernet, zlacené…


Cena: 51,08 € s DPH

Dostupnosť: skladom