Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplex ST-ST 62, 5/ 125um MM 20m, OM1

Kód: 5027105713 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
34,94 € s DPH 29,12 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,20m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 20
Délka kabelu (m) 18 - 99
Barva kabelu Oranžová
Vlastnost kabelu 62,5/125
Optický patch kabel Multi mode 62,5/125 OM1
Délka optického patch kabelu Délka 20 m
ST (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

MikroTik S+DA0001 SFP+ 1m stohovací kabel


Cena: 34,91 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Jabra DHSG-Adapt - GN93XX, GN 9120 DHSG


Cena: 34,91 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Jabra MSH-Adapt - GN 9120 EHS, GN 93XX


Cena: 34,91 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

MikroTik Q+DA0001 40 Gbps přímý QSFP+ kabel…


Cena: 34,91 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Jabra MSH-Adapt - PRO 94XX, GO 6470


Cena: 34,91 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

EVOLVEO USB -C MultiPort 1, 10Gbs, kovový


Cena: 34,99 € s DPH

Dostupnosť: skladom