Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplex ST-ST 62, 5/ 125um MM 6m, OM1

Kód: 5027105703 | číslo výrobcu P/N: 12031 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
16,62 € s DPH 13,85 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,6m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 6
Délka kabelu (m) 6,0 - 9,9
Barva kabelu Oranžová
Vlastnost kabelu 62,5/125
Optický patch kabel Multi mode 62,5/125 OM1
ST (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

AKASA - adaptér USB typ C na DP


Cena: 16,61 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Jabra Converter RJ9 4P4C-RJ6 6P4C


Cena: 16,59 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Jabra RJ10-Jack 2, 5mm, 1, 0m


Cena: 16,59 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Jabra Headset Cord - Speak, Jack-QD


Cena: 16,59 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Plantronics CABLE ASSY, Jack


Cena: 16,59 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku