Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplex SC-SC 62, 5/ 125µm MM, 30m, OM1

Kód: 5027104630 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
36,72 € s DPH 30,60 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,30m


Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 30
Délka kabelu (m) 18 - 99
Barva kabelu Oranžová
Vlastnost kabelu 62,5/125
Optický patch kabel Multi mode 62,5/125 OM1
SC (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

BELKIN HDMI - VGA adapter s audiem


Cena: 36,77 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Lenovo USB-C to VGA Adapter


Cena: 36,65 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Lenovo USB-C to HDMI Adapter


Cena: 36,60 € s DPH

Dostupnosť: skladom