Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplex SC-SC 62, 5/ 125µm MM, 20m, OM1

Kód: 5027104620 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
26,40 € s DPH 22,00 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,20m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 20
Délka kabelu (m) 18 - 99
Barva kabelu Oranžová
Vlastnost kabelu 62,5/125
Optický patch kabel Multi mode 62,5/125 OM1
Délka optického patch kabelu Délka 20 m
SC (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Lightning to USB Cable (1m)


Cena: 26,46 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

i-tec USB 3.0 Metal HUB 4 Port s napaječem


Cena: 26,47 € s DPH

Dostupnosť: skladom

AKASA USB hub 2.0 Connect 7+


Cena: 26,51 € s DPH

Dostupnosť: skladom

BELKIN 4.8A Dual USB-A Home Charger


Cena: 26,54 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku