Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/ 125um MM, 100m, OM2

Kód: 50271033581 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
126,20 € s DPH 105,17 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 100m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 100
Délka kabelu (m) 100 a více
Barva kabelu Oranžová
Vlastnost kabelu 50/125
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM2
LC (M) 1
ST (M) 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

SFP+ Direct Attach 0, 5M Cable


Cena: 125,94 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Kabel F/ UTP Cat.5e 4x2xAWG24, LS0H plášt modrý,…


Cena: 124,93 € s DPH

Dostupnosť: skladom