Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/ 125um MM, 20m, OM2

Kód: 5027103353 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
23,33 € s DPH 19,44 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/ 125um MM, 20m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 20
Délka kabelu (m) 18 - 99
Barva kabelu Oranžová
Vlastnost kabelu 50/125
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM2
Délka optického patch kabelu Délka 20 m
LC (M) 1
ST (M) 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

DATACOM Patchkabel 50m , UTP , Cat5e , RJ45, …


Cena: 23,36 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord Převodník USB3.1 na SATAIII/ SATAII…


Cena: 23,21 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Cable: RS232, black, DB9, 5V, 2.9m (9.5’) straight,…


Cena: 23,48 € s DPH

Dostupnosť: skladom

i-tec USB-C HDMI Adapter 4K/ 60Hz


Cena: 23,17 € s DPH

Dostupnosť: skladom