Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/ 125um MM, 12m, OM2

Kód: 502710335 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
16,49 € s DPH 13,74 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 12m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 12
Délka kabelu (m) 12 - 17
Barva kabelu Oranžová
Vlastnost kabelu 50/125
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM2
LC (M) 1
ST (M) 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

AKASA - USB 3.1 gen 2 Typ C PCI záslepka low…


Cena: 16,50 € s DPH

Dostupnosť: skladom

AKASA - externí USB hub - USB typ-C na 4 x USB…


Cena: 16,50 € s DPH

Dostupnosť: skladom

kabel Toshiba SureMark-zásuvka- 3, 8m(3387)


Cena: 16,50 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Optický patch cord Duplex LC-ST 50/ 125 2m MM…


Cena: 16,47 € s DPH

Dostupnosť: skladom

TRUST Lightning Cable 1m - black


Cena: 16,45 € s DPH

Dostupnosť: skladom