Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/ 125um MM, 7m, OM2

Kód: 5027103332 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
13,65 € s DPH 11,38 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 7m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 7
Délka kabelu (m) 6,0 - 9,9
Barva kabelu Oranžová
Vlastnost kabelu 50/125
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM2
Délka optického patch kabelu Délka 7 m
LC (M) 1
ST (M) 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

PremiumCord Kabel HDMI A - DVI-D M/ M 10m


Cena: 13,63 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord DVI-I propojovací kabel, dual-link,…


Cena: 13,63 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord DisplayPort na DVI kabel 1m, stín.…


Cena: 13,63 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord adaptér DisplayPort - DVI Male/ Female…


Cena: 13,63 € s DPH

Dostupnosť: skladom