Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplex LC-LC 62, 5/ 125 um MM, 60m, OM1

Kód: 5027102889 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
62,00 € s DPH 51,67 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Vlastnosti
* Délka kabelu: 60m
* Barva: Oranžová

Typ konektorů
* Konektor 1: LC Male
* Konektor 2: LC Male

Záruka: 24 měsíců




Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 60
Délka kabelu (m) 18 - 99
Barva kabelu Oranžová
Vlastnost kabelu 62,5/125
Optický patch kabel Multi mode 62,5/125 OM1
LC (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Jabra Headset pouch - Evolve 20-65 (10 ks)


Cena: 62,05 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Jabra Evolve 75 Ear Cushions (6 ks)


Cena: 62,05 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Jabra Remote Handset Lifter


Cena: 62,10 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Dell adaptér 65W do auta / letadla USB-C


Cena: 62,12 € s DPH

Dostupnosť: skladom