Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

FO patch kabel heavy duplex LC-LC, 50/ 125um MM, 130m, OM2

Kód: 502710282630 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
147,64 € s DPH 123,03 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Obrázok nie je k dispozícii
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Patchcord 50/125, LC/PC-LC/PC, 130m, heavy (zesílený plášť ) duplex, 2x4,1mm

Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM2
SC (M) 1
LC (M) 2
Délka kabelu (m) 130
Vlastnost kabelu 9/125
Délka kabelu (m) 100 a více
Typ kabelu Kabely
Barva kabelu Červená
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Žiadne súbory

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

HPE 15m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable


Cena: 148,19 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

NETGEAR 3M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE, AXC763


Cena: 148,68 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

DEM-CB50 stohovací kabel


Cena: 148,70 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

DATACOM FTP drát cat6 bal.305m LSOH


Cena: 148,72 € s DPH

Dostupnosť: skladom