Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 15m, OM2

Kód: 5027102821 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
24,80 € s DPH 20,67 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 15m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 15
Délka kabelu (m) 12 - 17
Barva kabelu Oranžová
Vlastnost kabelu 50/125
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM2
Délka optického patch kabelu Délka 15 m
LC (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

AKASA - adaptér USB typ C na Gigabit Ethernet…


Cena: 24,78 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Jabra 2-prong jack PJ 327


Cena: 24,71 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku