Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/ 125 um MM, 7m, OM2

Kód: 502710242 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
19,49 € s DPH 16,24 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 7 m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 7
Délka kabelu (m) 6,0 - 9,9
Barva kabelu Oranžová
Vlastnost kabelu 50/125
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM2
Délka optického patch kabelu Délka 7 m
ST (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

i-tec DisplayPort to HDMI Adapter 4K/ 60Hz


Cena: 19,49 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord DisplayPort přípojný kabel M/ M…


Cena: 19,47 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord adaptér mini DisplayPort - HDMI,…


Cena: 19,47 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord Adaptér USB-C na miniDP, 4K@60hz


Cena: 19,47 € s DPH

Dostupnosť: skladom