Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62, 5/ 125 um MM, 10m, OM1

Kód: 5027102052 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
17,07 € s DPH 14,23 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplex ST-SC 62,5/125 um MM,10m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 10
Délka kabelu (m) 10 - 11
Barva kabelu Oranžová
Vlastnost kabelu 62,5/125
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM2
Délka optického patch kabelu Délka 10 m
SC (M) 1
ST (M) 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

GEMBIRD magnetický kabel 3v1, 1m. střbrný


Cena: 17,07 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Optická redukce simplex SC/ LC


Cena: 17,06 € s DPH

Dostupnosť: skladom

AXAGON HUE-S2BL, 4x USB3.0 CHARGING hub 1.2m kabel,…


Cena: 17,06 € s DPH

Dostupnosť: skladom

i-tec USB-C Metal VGA Adapter 60Hz


Cena: 17,09 € s DPH

Dostupnosť: skladom