Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62, 5/ 125 um MM, 8m, OM1

Kód: 50271020513 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
20,81 € s DPH 17,34 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,8m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 8
Délka kabelu (m) 6,0 - 9,9
Barva kabelu Oranžová
Vlastnost kabelu 62,5/125
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM2
SC (M) 1
ST (M) 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

HP USB to Gigabit RJ45 Adapter


Cena: 20,84 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

BELKIN MIXIT autonabíječka, 5V, 2.4A, černá…


Cena: 20,72 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Nabíječka pro Xiaomi Koloběžku 84W Black


Cena: 20,93 € s DPH

Dostupnosť: skladom