Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125um MM, 150 m, OM2

Kód: 502710158 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
135,09 € s DPH 112,58 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125um MM,150 m

Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM2
SC (M) 2
Délka kabelu (m) 150
Vlastnost kabelu 50/125
Délka kabelu (m) 100 a více
Typ kabelu Kabely
Barva kabelu Oranžová
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

UBNT Tough Cable TC-Pro, FTP venkovní Cat5e,…


Cena: 134,55 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Jabra Engage Headset (mono)


Cena: 136,23 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Plantronics DM15E


Cena: 137,41 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku