Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125 um MM, 10 m, OM2

Kód: 50271015 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
22,07 € s DPH 18,39 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um,10 m

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 10
Délka kabelu (m) 10 - 11
Barva kabelu Oranžová
Vlastnost kabelu 50/125
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM2
Délka optického patch kabelu Délka 10 m
SC (M) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

PremiumCord prodlužovací kabel HDMI, M/ F, 10m…


Cena: 22,07 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/ 125um…


Cena: 22,12 € s DPH

Dostupnosť: skladom

SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 20m šedý


Cena: 22,12 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord DisplayPort přípojný kabel M/ M…


Cena: 21,95 € s DPH

Dostupnosť: skladom

PremiumCord HDMI 2.0 repeater až do 30m


Cena: 21,95 € s DPH

Dostupnosť: skladom