Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

DROP 12vl 500m SM09/ 125 G.657A2 Corning LSZH

Kód: 5026102018 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 60 mesiacov Celková cena:
323,44 € s DPH 269,53 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

DROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH Eca černý 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOH

Popis

Optický kabel Solarix SXKO-DROP-12-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální směs, díky které je optický kabel UV stabilní. Optický kabel disponuje velmi vysokou tahovou odolností 1000 N. Použitá vlákna Corning (G.657.A2) mají vysokou ohebnost, a tím umožňují dosáhnout vynikajících přenosových a instalačních vlastností ve stísněných prostorech a kdekoliv, kde je třeba rozvést více oddělených spojů. Balení 500m..

Klíčové vlastnosti

*100% dielektrický - neobsahuje kovy
*Extrémní ohebnost - Corning vlákno G.657.A2
*Vysoká tahová odolnost - 1000N
*Univerzální použití - LSOH UV stabilní plášť
*Instalace mezi sloupy až 160m

Technické parametry

Typ kabelu: drop
Typ vlákna: 9/125 µm
Třída reakce na oheň, typ pláště: Eca LSOH
Typ kabelu dle výplně: bez gelový
Provozní teplota: -20°C až 50°C
Instalační teplota: -5°C až 40°C
Skladovací teplota: -25°C až 60°C
Specifikace vlákna: G.657.A2
Útlum při 1310nm: 0.35 dB/km
Útlum při 1550nm: 0.20 dB/km
Průměr kabelu: 3.8 ± 0.2 mm
Hmotnost kabelu (kg/km): 13.5 kg/km
Krátkodobá tahová odolnost: 1000 N
Krátkodobá tlaková odolnost: 500 N/100 mm
Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 4x D kabelu
Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 7x D kabelu

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 500
Délka kabelu (m) 100 a více
Barva kabelu Černá
bez konektoru 2
Kotva pro kulatý 2-6mm FO kabel DROP FTTx G.657A
Kód: 5026100951

Kotva pro kulatý 2-6mm FO kabel DROP FTTx G.657A

Kotva pro uchycení samonosného kulatého drop kabelu…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 3,25 € (2,71 € bez DPH)
detaily
Průběžny zavěs DS-2 pro kabel s prům.max.4mm(DROP)
Kód: 5026100952

Průběžny zavěs DS-2 pro kabel s prům.max.4mm(DROP)

Průběžny zavěs DS-2 pro kabel s prům.max.4mm(DROP)…

Dostupnosť: skladom

Cena: 3,97 € (3,31 € bez DPH)
detaily
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Aruba 25G SFP28 to SFP28 5m DAC Cable


Cena: 325,76 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 5m DAC Cable


Cena: 320,22 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

DATACOM S/ FTP drát CAT7 LSOH 500m cívka oranžový…


Cena: 326,74 € s DPH

Dostupnosť: skladom

HPE External SAS to Mini-SAS FO Cable


Cena: 317,14 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Instal.kabel Solarix CAT6A STP LSOHFR B2ca s1…


Cena: 315,51 € s DPH

Dostupnosť: skladom