Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Instalační kabel Solarix CAT7 SSTP LSOH CPD 500m

Kód: 5026100619 | číslo výrobcu P/N: SXKD-7-SSTP-LSOH-CPD Dostupnosť: Na otázku Záruka: 60 mesiacov Celková cena:
409,20 € s DPH 341,00 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Instalační kabel Solarix CAT7 SSTP LSOH CPD 500m/špulka

Typ kabelu Kabely
Délka kabelu (m) 500
Délka kabelu (m) 100 a více
Typ stínění kabelu S/STP
Barva kabelu Oranžová
Vlastnost kabelu Cat7
bez konektoru 2
RJ-45 (M) 2
19" Neosazený 10G panel Solarix 24portů pro CAT6A
Kód: 50261001281

19" Neosazený 10G panel Solarix 24portů pro CAT6A

19" Neosazený 10G panel Solarix 24portů pro CAT6A…

Dostupnosť: skladom

Cena: 21,79 € (18,16 € bez DPH)
detaily
10G keystone Solarix CAT6A STP RJ45 samořezný
Kód: 50261002232

10G keystone Solarix CAT6A STP RJ45 samořezný

10G keystone Solarix CAT6A STP RJ45 černý samořezný…

Dostupnosť: skladom

Cena: 5,17 € (4,31 € bez DPH)
detaily
10G keystone Solarix CAT6A STP RJ45 černý pro kleště
Kód: 50261002233

10G keystone Solarix CAT6A STP RJ45 černý pro kleště

10G keystone Solarix CAT6A STP RJ45 černý pro kleště…

Dostupnosť: skladom

Cena: 5,17 € (4,31 € bez DPH)
detaily
SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 0, 5m, šedý
Kód: 50261007021

SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 0, 5m, šedý

10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 0,5m šedý PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 3,04 € (2,53 € bez DPH)
detaily
SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 1m, šedý
Kód: 50261007022

SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 1m, šedý

10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 1m šedý PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 3,47 € (2,89 € bez DPH)
detaily
SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m, šedý
Kód: 50261007023

SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m, šedý

10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m šedý PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 4,51 € (3,76 € bez DPH)
detaily
SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 3m, šedý
Kód: 50261007024

SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 3m, šedý

10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 3m šedý PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 5,69 € (4,74 € bez DPH)
detaily
SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 5m, šedý
Kód: 50261007025

SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 5m, šedý

10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 5m šedý PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 8,12 € (6,77 € bez DPH)
detaily
SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 7m, šedý
Kód: 50261007026

SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 7m, šedý

10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 7m šedý PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 10,71 € (8,93 € bez DPH)
detaily
SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 10m, šedý
Kód: 50261007027

SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 10m, šedý

10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 10m šedý PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 14,48 € (12,07 € bez DPH)
detaily
Odvíječka kabelových cívek AL50
Kód: 502710940721

Odvíječka kabelových cívek AL50

Kompaktní odvíječka malých kabelových cívek AL50…

Dostupnosť: skladom

Cena: 57,16 € (47,63 € bez DPH)
detaily
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

DROP 16vl 500m SM09/ 125 G.657A2 Corning LSZH


Cena: 411,51 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Aruba 50G SFP56 to SFP56 3m DAC Cable


Cena: 403,75 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HPE X240 100G QSFP28 3m DAC Cable


Cena: 423,98 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HPE X240 40G QSFP+ QSFP+ 3m DAC Cable


Cena: 427,11 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HPE C-series 5M Passive Copper SFP+ Cbl


Cena: 428,72 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku