Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Allied Telesis 1000TX to SFP media blade AT-CM3K0S

Kód: 50257447 | číslo výrobcu P/N: AT-CM3K0S Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
199,77 € s DPH 166,48 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Media Blade 10/100/1000TX to SFP, with 802.3ah OAM Support ECO FRIENDLY

10/100/1000T to 100/1000X SFP Converteon™ media and rate converter line card with OAM and Jumbo Frame support

This media and rate converter line card features a 10/100/1000T twisted pair port and an optical SFP port. The twisted pair has an RJ-45 connector and a maximum operating distance of 100 meters (328 feet) when connected to an Ethernet or Fast Ethernet or Gigabit Ethernet device. They operate in full or half-duplex mode, and allow you to build an affordable network, avoiding the cost of terminatiang fiber cables. The AT-CM3K0S has a SFP port supporting both Fast Ethernet and Gigabit operation, allowing a choice of multi/single mode, dual/single fiber SFP modules.

Features

* Converts speed as well as media type
* Extends Ethernet and Fast Ethernet and Gigabit Ethernet networks
* Supports IEEE 802.3ah ‘Ethernet in the First Mile’
* Support MissingLink™ and Smart MissingLink™
* Transparent to IEEE 802.1Q VLAN packets
* Jumbo Frame Support
* Rate Limiting
* Low Power Mode
* Supports Dying Gasp
* Automatic address learning and aging
* Managed, or Unmanaged operation
* Auto MDI/MDI-X
* Auto-Negotiation (IEEE 802.3u-compliant)
* Store and forward data packet handling
* Supports 100 and 1000Mbps SFPs
* System and port LEDs
* Line card for all Converteon™ series chassis
* Limited lifetime warranty

Rychlost max. 1000 Mbps
Optika Ano
Počet LAN portů 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Redundant Power Supply for DMC-1000 Chassis


Cena: 199,76 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Cisco IP Phone CP-8845-3PCC-K9=


Cena: 200,01 € s DPH

Dostupnosť: skladom

MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN, L3 switch 2.4G…


Cena: 198,92 € s DPH

Dostupnosť: skladom