Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Allied Telesis 300m SPF+ 10G AT-SP10SR

Kód: 502545895 | číslo výrobcu P/N: AT-SP10SR Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
191,77 € s DPH 159,81 € bez DPH Poplatky: 0,03 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

AT-SP10SR850nm 10G SFP+ - Hot Swappable, 300M using High bandwidth MMF

K tomuto produktu je nutné objednat službu Net.Cover servis.

SPECIFICATIONS
TECHNICAL SPECIFICATIONS
Media type
• MMF

Wavelength
• 850nm

Maximum data rate
• 10.3Gbps

Distance
• 300m

Digital diagnostics
• Yes

Transmit power (min)
• -5dBm

Transmit power (max)
• -1.8dBm

Receive sensitivity (min)
• -30dBm

Receive sensitivity (max)
• -11.1dBm

Fiber connectors
• LC

ENVIRONMENTAL SPECIFICATIONS
Operating temperature
• 0°C to 70°C

Operating humidity
• 0% to 85% (non-condensing)

Storage temperature
• -40°C to 85°C

Storage humidity
• 0% to 85% (non-condensing)

POWER CONSUMPTION
Power consumption
• <1W

Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Zyxel Gold Security Pack 1 year for ATP100


Cena: 191,77 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Cisco STACK-T2-1M=


Cena: 191,71 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Allied Telesis 8xGB+2xSFP Smart switch AT-GS950/…


Cena: 191,70 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Cisco SG350-10 10-port Gigabit Managed Switch


Cena: 191,65 € s DPH

Dostupnosť: skladom

D-Link DGS-3120-24SC-SE-LIC


Cena: 191,95 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Cisco Meraki MS390 4-post Rack Mount Kit


Cena: 191,43 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku