Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Allied Telesis 100FX SM BiDi SFP AT-SPFXBD-LC-15

Kód: 502545893 | číslo výrobcu P/N: AT-SPFXBD-LC-15 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
123,72 € s DPH 103,10 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

AT-SPFXBD-LC-15

100BaseFX, TX=1510nm, Single-mode BiDi fibre SFP

odkaz na stránky výrobce:

https://www.alliedtelesis.com/documents/datasheet-spfx-series

Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

MikroTik CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT, reverse PoE


Cena: 123,46 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

MikroTik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN,…


Cena: 123,46 € s DPH

Dostupnosť: skladom

NETGEAR 8PT GE UNMANAGED SWCH W/ POE/ POE+


Cena: 123,00 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

D-Link DGS-1210-16 Smart switch, 16x GbE, 4x RJ45/…


Cena: 124,46 € s DPH

Dostupnosť: skladom