Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 40km AT-SPLX40/ E

Kód: 502545731 | číslo výrobcu P/N: AT-SPLX40/E Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
442,44 € s DPH 368,70 € bez DPH Poplatky: 0,03 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Allied Telesis AT-SPLX40/E.

Optika: Ano
Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s

Vlnová délka: 1310 nm
Rozhraní: SFP

Konektor DisplayPort Ne
Konektor HDMI Ne
HDMI 0 ks
DP 0 ks
Optika Ano
Počet SFP portů 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár

Alternatívne produkty