Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Allied Telesis AT-FS970M/ 48-50

Kód: 502542422 | číslo výrobcu P/N: AT-FS970M/48-50 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
490,59 € s DPH 408,83 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

AT-FS970M/48PS Allied Telesis AT-FS970M/48PS, Allied Telesis AT-FS970M/48PS

Řada Allied Telesis AT-FS970M / 48 je navržena tak, aby snížila spotřebu energie a minimalizovala nebezpečný odpad. Vysoká účinnost napájecích zdrojů, nízká spotřeba chipsetů a efektivní správa napájení zajišťují snížení emisí uhlíku v atmosféře a úsporu nákladů pro koncového uživatele.

Ekonomický, samostatný Fast Ethernet přepínač FS970M série od 48 x 10 / 100TX porty 2 x Gigabit SFP combo (10/100 / 1000T-100/1000 SFP)

Management Managed switch
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Zyxel Gold Security Pack 1 year for ATP500


Cena: 489,37 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Cisco GLC-LH-SMD=  (SFP 1000Base-LX/ LH, DOM)…


Cena: 491,93 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR


Cena: 492,10 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

ATEN 8 port HDMI rozbočovač po Cat 5e


Cena: 492,13 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku