Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Allied Telesis AT-MMC200/ ST

Kód: 502511683 | číslo výrobcu P/N: AT-MMC200/ST Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
170,79 € s DPH 142,33 € bez DPH Poplatky: 0,10 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM, ST connector

Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Allied Telesis neosazený GBIC module AT-A47


Cena: 171,19 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Cisco IP Phone CP-8811-3PCC-K9=


Cena: 170,30 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Allied Telesis DAC Twinax 3m SFP+ AT-SP10TW3


Cena: 171,50 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

TP-Link TL-ER6120 Gigabit Dual-WAN VPN Router


Cena: 171,83 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Cisco GLC-GE-100FX=


Cena: 171,92 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku