Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

ATEN USB 2.0 prodlužka s 4portovým hubem do 100m

Kód: .K-UEH-4002 | číslo výrobcu P/N: UEH-4002 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
488,35 € s DPH 406,96 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

ATEN USB 2.0 prodlužka s 4portovým hubem do 100m po Cat5 kabelu
Zařízení umožňuje prodloužit signál USB 2.0 až do vzdálenosti 100m. K prodloužení se používá Cat5 kabel (není součástí balení), zařízení je ukončeno 4 portovým USB hubem, který umožní připojit až 4 zařízení najednou.

- prodlouží vzdálenost USB 2.0 až do 100m po Cat5 kabeláži (nesmí být zapojen do živé sítě, musí používat vyhrazený kabel)
- USB 2.0 rozhraní se 4 portovým USB hubem na konci
- LED indikace stavu zařízení
- kompatibilní s USB 2.0/1.1 High/Full/Low speed

Podporované systémy: Windows a Mac

USB 2.0 A (M) 1
USB 2.0 A (F) 4
Délka kabelu (m) 0
Barva kabelu Černá
Vlastnost kabelu 4x USB 2.0
Délka kabelu (m) 0
Typ kabelu Huby
USB Type A 2.0 (F) 4
USB Type A 2.0 (M) 1
Standard kabelu USB 2.0, CAT5
USB Type A (F) 4
USB Type A (M) 1
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

HPE Premier Flex MPO/ MPO OM4 8f 10m Cbl


Cena: 491,73 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HPE X2A0 10G SFP+ 20m AOC Cable


Cena: 484,67 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HPE X240 100G QSFP28 1m DAC Cable


Cena: 484,58 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Aruba 25G SFP28 to SFP28 5m DAC Cable


Cena: 473,02 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Aruba 25G SFP28 to SFP28 5m DAC for HPE


Cena: 473,02 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

ATEN 4x4 port 4K HDMI matrix přepínač


Cena: 462,46 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku