Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Aten 2-port DVI KVMP Dual View USB, 2port USB HUB

Kód: .K-CS-1642A | číslo výrobcu P/N: CS-1642A Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
421,83 € s DPH 351,53 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Aten 2-port DVI KVMP DVI USB, 2port USB HUB, audio, 1.2m kabely

Produkt je certifikován jako kompatibilní s technologií 3D Vision Ready od společnosti nVidia pro kvalitní a plynulý herní zážitek ve 3D.

* maximální rozlišení až 2560x1600@60Hz rozlišení DVI Dual Link
* maximální rozlišení pro 3D až 1920x1200@120Hz rozlišení DVI Single Link
* zobrazení na dvou monitorech Dual View
* podpora DVI Digital i Analog, HDCP kompatibilní
* podpora širokouhlých rozlišení
* video DynaSync - uchová EDID monitorů konzole pro optimální rozlišení
* umožňuje spravovat 2 PC na jedné kl.,m.,monitoru a dvě dalši USB zařízení
* možnost připojit počítače po USB
* možnost nezávislého přepínání KVM, USB a audia
* včetně kabelů pro propojení PC-přepínač
* umožňuje připojit PC Windows, Mac, Linux, Sun, FreeBSD
* OSD, hotkey switch, port pro upgrade firmware
* audio 2.1 surround
* včetně kabelů, v sadě
* USB 2.0 včetně 2 port USB2.0 HUBu pro připojení dalších periferií
* umožňuje i přepínání audia

Konektory:

vstup pro počítače:
DVI
USB A

vstup pro konzole:
DVI
USB A
+ 2x port USB pro další periferie

Podpora Windows 7.

Typ kabelu Huby
Délka kabelu (m) 0
Délka kabelu (m) 0
Standard kabelu USB 2.0
Barva kabelu Stříbrná
DVI (F) 6
DVI-I (F) 6
Jack 3,5mm (F) 8
RJ-45 (F) 1
USB 2.0 A (F) 4
USB 2.0 B (F) 2
USB Type A 2.0 (F) 4
USB Type A (F) 4
USB Type B 2.0 (F) 2
USB Type B (F) 2
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

HPE X240 100G QSFP28 3m DAC Cable


Cena: 427,66 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HPE X240 40G QSFP+ QSFP+ 3m DAC Cable


Cena: 430,82 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HPE Premier Flex MPO/ MPO OM4 8f 10m Cbl


Cena: 409,10 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Aruba 50G SFP56 to SFP56 3m DAC Cable


Cena: 407,26 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HPE X240 100G QSFP28 5m DAC Cable


Cena: 437,95 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HPE C-series 5M Passive Copper SFP+ Cbl


Cena: 440,28 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku