Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

ATEN 8port KVM AT+PS/ 2, audio, OSD, rack 19"

Kód: .K-CS-1008 | číslo výrobcu P/N: CS-1008 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
154,71 € s DPH 128,93 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Elektronický přepínač(slučovač) CS 1008, 8xPC - 1x VGA + 1x KLÁVESNICE + 1x MYŠ

- rozlišení VGA až 1920x1440
- možnost připojit/odpojit PC bez restartu přepínače
- není třeba software
- přepínání pomocí hot key, tlačítka, OSD menu
- vestavěné OSD menu pro jednoduché nastavení
- auto scan mod pro zjištění připojených PC
- kaskádovatelný do 3 řad
- při přepnutí PC si pamatuje nastavení NumLock ...
- signalizace stavu pomocí LED diod
- podpora přepínání audia - mikrofonu + repro
- možnost připojit AT(DIN + serial) i PS/2 PC řeší kabely
- bez kabelů (vhodná sada pod kódem kp128-2, kp128-2p)
- včetně uchytů do racku 19"

Specifikace:
konektory pro vstup
sdružený 25p Canon (je třeba použít sdružený kabel!)
na sdruženém kabelu: 2x PS/2+VGA pro PS/2
Serial 9p+DIN+VGA pro AT

konektory výstup pro konsoli
klávesnice 6p miniDIN(PS/2) Female
myš 6p miniDIN(PS/2) Female
video 15p Canon Female
audio stereojack


Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Allied Telesis AT-MMC200/ SC


Cena: 154,79 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR


Cena: 154,34 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR


Cena: 154,32 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Cisco Meraki MS390 Power-Stack Cable, 150 cm


Cena: 154,10 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

ATEN Video rozbočovač 1 PC - 4 DVI + audio


Cena: 155,46 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku