Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

ATEN Extender PC-konzole DVI, USB 3port hub, 100m

Kód: .K-CE-610 | číslo výrobcu P/N: CE-610 Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
1123,08 € s DPH 935,90 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

ATEN Extender PC-konzole DVI, USB 3port hub, až 1920 x 1200 bodů/100m

Zařízení umožní připojit konzoli (klávesnice/monitor/myš) až na vzdálenost 100m od počítače. Navíc disponuje na vzdálené jednotce USB rozbočovačem se 3 porty USB2.0, které umožní připojit jakákoliv další USB zařízení.
Podpora rozlišení DVI monitoru až 1920 x 1200 @ 60 Hz do 100 m. Zařízení se propojuje 1xCat5E kabelem s RJ45 konektory mezi jednotkami (není součástí, nesmí být zapojen do živé sítě).

* prodlužovač pro připojení PC-konzole s DVI a USB do 100m
* video rozlišení až 1920 x 1200 @ 60 Hz do 100 m
* prodlužuje monitor DVI, myš USB, klávesnici USB
* signalizace stavu pomocí LED
* DVI-D DualLink konektor a propojení pro monitor
* 8KV/15KV ESD ochrana
* podpora USB 2.0 rozhraní s 3 portovým rozbočovačem na vzdálené jednotce pro připojení jakýchkoliv USB zařízení(klávesnice, myš, flashdisk, tiskárna, mikrofon, repro, web kamera a další zařízení)
* podpora dotykových obrazovek
* podpora širokoúhlých formátů obrazu
* podpora technologie HDBaseT technologie konektivity
* skládá se z dvou dílů (jednotek) samostatně napájených
* doporučujeme použít kvalitní jeden přímý propojovací UTP kabel, např: PremiumCord TP Kabel 4x2, drát UTP Cat6 AWG23, čistá měď
* kovové šasi


Konektory:
myš, klávesnice USB
video DVI-D 1x

Typ kabelu Huby
Délka kabelu (m) 0
Délka kabelu (m) 0
Standard kabelu USB 2.0, CAT5e
Barva kabelu Černá
USB 2.0 A (F) 3
USB Type A 2.0 (F) 3
USB Type A (F) 3
Žiadne produkty
Žiadne produkty

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

DROP 12vl 2km SM09/ 125 G.657A2 Corning LSZH


Cena: 1115,86 € s DPH

Dostupnosť: skladom

HPE MPO to 4 x LC 15m Cable


Cena: 1109,14 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

DROP 16vl 2km SM09/ 125 G.657A2 Corning LSZH


Cena: 1173,98 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HPE 10m C-series Active Copper SFP+ Cbl


Cena: 1186,46 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HPE X2A0 40G QSFP+ 7m AOC Cable


Cena: 1052,68 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

HPE X2A0 40G QSFP+ 10m AOC Cable


Cena: 1052,68 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku