Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

ATEN Náhradní napájecí adaptér DC 5.3V 2.4A

Kód: .K-0AD6-1605-24EG | číslo výrobcu P/N: 0AD6-1605-24EG Dostupnosť: Na otázku Záruka: 24 mesiacov Celková cena:
25,75 € s DPH 21,46 € bez DPH Poplatky: 0,00 €, zahrnuté v celkovej cene
Spýtajte sa na produkt | Vytlačiť stranu | Preposlať priateľovi | Pridať do zoznamu porovnávania

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

ATEN Náhradní napájecí adaptér DC 5.3V 2.4A, průměr 4/2mm

- originální od Atenu
- vstup 100-234V 50-60Hz AC
- výstup 5.3V 2.4A DC
- max 13W
- vnější průměr napájecího konektoru 4mm
- vnitřní průměr napájecího konektoru 2mm

Vhodné pro zařízení od Atenu:
CE252-AT-G
CE300-AT-G
CE350-AT-G
CE370-AT-G
CE700A-AT-G
CE750-AT-G
CE770-AT-G
CE790 R/T -AT-G
CE790-AT-G
CM0264-AT-G
CN8000-AT-G
CS1308/16-AT-G
CS1642/44-AT-G
CS1708A/16A-AT-G
CS1708i/16i-AT-G
CS1732B/34B-AT-G
CS1762A/64A-AT-G
CS1772C/74C-AT-G
CS1782/84-AT-G
CS1792/94-AT-G
CS231C-AT-G
KA7230-AX-G
KA7240-AX-G
KA9233-AX-G
KE0220-AX-G
KE8220-AX-G
VB552-AT-G
VC160-AT-G
VE150-AT-G
VE200-AT-G
VE500R-AT-G
VE500RQ-AT-G
VE500T-AT-G
VE510-AT-G
VE550-AT-G
VE600-AT-G
VM0404H-AT-G
VS0108H-AT-G
VS0202-AT-G
VS0204-AT-G
VS0404-AT-G
VS0801H-AT-G
VS1204T/08T-AT-G
VS1504/08-AT-G
VS162/64-AT-G
VS184-AT-G
VS231-AT-G
VS261-AT-G
VS431-AT-G
VS461-AT-G
VS481A-AT-G

Žiadne detaily
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Nákup na splátky je možné použiť len na tovar v hodnote vyššej ako 120€.

Komentáre v recenziách sa nemusia stotožňovať s názorom prevádzkovateľa PCmania.sk

Dosiaľ nebola pridaná recenzia k tomuto produktu. Buďte prvý!

Pridať komentár





Alternatívne produkty

Turris Omnia rack mount


Cena: 25,75 € s DPH

Dostupnosť: skladom

SFP 1G SM 1310nm 10km DDM IND Cisco


Cena: 25,70 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

OEM X122 1G SFP LC BX-U Transceiver


Cena: 25,68 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct.…


Cena: 25,83 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Tenda SG108 -  8x Gigabit Desktop Ethernet Switch,…


Cena: 25,89 € s DPH

Dostupnosť: skladom

TP-Link LS1005G 5xGigabit Desktop Switch Fanless…


Cena: 25,95 € s DPH

Dostupnosť: skladom