Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Všetky produkty

23" LED NEC EA234WMi, 1920x1080, IPS, 250cd, 130mm, WH
Kód: 2088176559

23" LED NEC EA234WMi, 1920x1080, IPS, 250cd, 130mm, WH

EA234WMi - je pokračovatel modelu EA232WMi - skvělého…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 289,27 € (241,06 € bez DPH)
detaily
Pretec i-disk Vault USB 3.0 - 16GB
Kód: 21964958

Pretec i-disk Vault USB 3.0 - 16GB

PRETEC i-Disk Vault USB 3.0 je rychlý flash disk v…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 30,14 € (25,12 € bez DPH)
detaily
HP Ethernet 10Gb 2P 560M Adptr
Kód: AQ665246-B21

HP Ethernet 10Gb 2P 560M Adptr

Dostupnosť: skladom

Cena: 574,47 € (478,73 € bez DPH)
detaily
Yealink W52P IP DECT báze+ručka, PoE, 1, 8" bar. LCD, až 5 ruček
Kód: 55450458

Yealink W52P IP DECT báze+ručka, PoE, 1, 8" bar. LCD, až 5 ruček

Bezdrátový IP telefon s barevným displejem, HD zvukem…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 104,76 € (87,30 € bez DPH)
detaily
Chladící podložka pro NB Zalman ZM-NC3 černá, 12''-17'', 20cm fan
Kód: 20100216525

Chladící podložka pro NB Zalman ZM-NC3 černá, 12''-17'', 20cm fan

Chladící podložka pro NB Zalman ZM-NC3 černá,…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 20,67 € (17,23 € bez DPH)
detaily
ZyXEL 24xSFP 4xGb L2 managed switch MES3500-24F
Kód: 501000644

ZyXEL 24xSFP 4xGb L2 managed switch MES3500-24F

ZyXEL 24xSFP 4xRJ45/SFP, MES3500-24F 28-port Metro…

Dostupnosť: skladom

Cena: 442,47 € (368,73 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125 um MM, 15 m, OM2
Kód: 5027101513

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125 um MM, 15 m, OM2

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM,15 m…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 33,82 € (28,18 € bez DPH)
detaily
24" LCD Dell U2412M UltraSharp IPS 16:10/ Pivot / VGA/ DVI/ DP, Černý
Kód: D-M.U2412M

24" LCD Dell U2412M UltraSharp IPS 16:10/ Pivot / VGA/ DVI/ DP, Černý

Skvělý výkon z každého úhlu pohledu! Ideální…

Dostupnosť: skladom

Cena: 198,72 € (165,60 € bez DPH)
detaily
HDD 1TB WD10EZEX Blue 64MB SATAIII/ 600 7200rpm 2RZ
Kód: 20420090707

HDD 1TB WD10EZEX Blue 64MB SATAIII/ 600 7200rpm 2RZ

Pevný disk Western Digital WD10EZEX Caviar Blue Technická…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 46,36 € (38,63 € bez DPH)
detaily