Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Káble

Káble

Produkty

2 stlpce 1 stlpec
HPE Premier Flex MPO to 4xLC 30m Cbl
Kód: HPEQ1H68A

HPE Premier Flex MPO to 4xLC 30m Cbl

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 1304,75 € (1087,29 € bez DPH)
detaily
HPE 50m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable
Kód: HPEAJ839A

HPE 50m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 174,20 € (145,17 € bez DPH)
detaily
HPE 30m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable
Kód: HPEAJ838A

HPE 30m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 142,89 € (119,08 € bez DPH)
detaily
SO C13 (AU) Power Cable
Kód: HPEP9M92A

SO C13 (AU) Power Cable

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 14,36 € (11,97 € bez DPH)
detaily
SO C13 (UK) Power Cable
Kód: HPEP9M91A

SO C13 (UK) Power Cable

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 14,36 € (11,97 € bez DPH)
detaily
SO 1m Duplex SM Fiber Jumper Cable
Kód: HPEP9M94A

SO 1m Duplex SM Fiber Jumper Cable

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 27,13 € (22,61 € bez DPH)
detaily
SO C13-C14 Power Cable
Kód: HPEP9M88A

SO C13-C14 Power Cable

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 14,36 € (11,97 € bez DPH)
detaily
SO 3m Duplex SM Fiber Jumper Cable
Kód: HPEP9M95A

SO 3m Duplex SM Fiber Jumper Cable

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 27,13 € (22,61 € bez DPH)
detaily
HPE Premier Flex MPO/ MPO OM4 12f 2m Cbl
Kód: HPEQ1H64A

HPE Premier Flex MPO/ MPO OM4 12f 2m Cbl

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 305,25 € (254,38 € bez DPH)
detaily
SO C13 (EU) Right Angle Power Cable
Kód: HPEP9M93A

SO C13 (EU) Right Angle Power Cable

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 14,36 € (11,97 € bez DPH)
detaily
SO C13 (EU) Power Cable
Kód: HPEP9M90A

SO C13 (EU) Power Cable

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 14,36 € (11,97 € bez DPH)
detaily
HPE Premier Flex MPO to 4xLC 50m Cbl
Kód: HPEQ1H69A

HPE Premier Flex MPO to 4xLC 50m Cbl

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 1575,80 € (1313,17 € bez DPH)
detaily
QNAP TS-863XU-4G (2, 0GHz / 4GB RAM / 8x SATA / 4x GbE / 1x 10GbE / 2x USB 2.0 / 2x USB 3.0)
Kód: 5400010896

QNAP TS-863XU-4G (2, 0GHz / 4GB RAM / 8x SATA / 4x GbE / 1x 10GbE / 2x USB 2.0 / 2x USB 3.0)

TS-863XU Vysoce výkonný čtyřjádrový NAS pro sítě…

Dostupnosť: skladom

Cena: 1332,74 € (1110,62 € bez DPH)
detaily
Synology FS1018
Kód: 112995371427

Synology FS1018

FS1018 - Synology NAS Zařízení Synology FlashStation…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 1489,81 € (1241,51 € bez DPH)
detaily