Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optické patch káble

Optické patch káble

Produkty

OEM
2 stlpce 1 stlpec
Patchcor.FO duplex E2000/ APC-E2000/ APC 9/ 125  0, 5m, OS2
Kód: 502710795339

Patchcor.FO duplex E2000/ APC-E2000/ APC 9/ 125 0, 5m, OS2

E2000/APC-E2000/APC optický patch cord 09/125 0,5m…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 45,19 € (37,66 € bez DPH)
detaily
NETWORK KIT (TESTER, krimp 8p+6p, Stripper, plugy)
Kód: 50271312

NETWORK KIT (TESTER, krimp 8p+6p, Stripper, plugy)

Kufr hliník 22 x 30 x 5 cm Led tester Konektorovací…

Dostupnosť: skladom

Cena: 75,53 € (62,94 € bez DPH)
detaily