Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optické káble a príslušenstvo

Optické káble a príslušenstvo

Produkty

2 stlpce 1 stlpec
Optická spojka ST single mode simplex
Kód: 5027109301

Optická spojka ST single mode simplex

spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty

Dostupnosť: skladom

Cena: 1,09 € (0,91 € bez DPH)
detaily
Optická spojka ST multi mode simplex
Kód: 5027109302

Optická spojka ST multi mode simplex

spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty

Dostupnosť: skladom

Cena: 0,90 € (0,75 € bez DPH)
detaily
Optická spojka SC single mode simplex
Kód: 5027109303

Optická spojka SC single mode simplex

spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty

Dostupnosť: skladom

Cena: 1,02 € (0,85 € bez DPH)
detaily
Optická spojka SC multi mode simplex
Kód: 5027109304

Optická spojka SC multi mode simplex

spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty

Dostupnosť: skladom

Cena: 1,05 € (0,88 € bez DPH)
detaily
Optická spojka LC multi mode duplex
Kód: 5027109306

Optická spojka LC multi mode duplex

Spojka LC multi mode duplex (možno použít do optických…

Dostupnosť: skladom

Cena: 1,88 € (1,57 € bez DPH)
detaily
DATACOM Označovací štítek VELKÝ 60x25mm 100ks
Kód: 502717552

DATACOM Označovací štítek VELKÝ 60x25mm 100ks

Označovací štítek VELKÝ 60x25mm - 100ks

Dostupnosť: skladom

Cena: 32,76 € (27,30 € bez DPH)
detaily
Kazeta pro uchycení optického sváru 12 pozic
Kód: 5027109325

Kazeta pro uchycení optického sváru 12 pozic

Optická kazeta s hřebínky pro uložení optického…

Dostupnosť: skladom

Cena: 3,99 € (3,33 € bez DPH)
detaily
Nástěnný opt.rozvaděč 24xSC simplex vč.kazet, uzam.
Kód: 5027157303

Nástěnný opt.rozvaděč 24xSC simplex vč.kazet, uzam.

PŘEHLED Rozvaděč kovový, optický, jednokřídlý…

Dostupnosť: skladom

Cena: 32,28 € (26,90 € bez DPH)
detaily
Optická spojka SC single mode duplex
Kód: 50271093032

Optická spojka SC single mode duplex

Optická spojka SC single mode duplex

Dostupnosť: skladom

Cena: 1,31 € (1,09 € bez DPH)
detaily
Optická spojka SC multi mode duplex
Kód: 50271093042

Optická spojka SC multi mode duplex

Optický adaptér SC-SC, multimode (MM), duplexní.…

Dostupnosť: skladom

Cena: 1,21 € (1,01 € bez DPH)
detaily
Záslepka ST do optické vany
Kód: 502710931115

Záslepka ST do optické vany

Záslepka ST do optické vany

Dostupnosť: skladom

Cena: 0,55 € (0,46 € bez DPH)
detaily
Záslepka SC do optické vany
Kód: 502710931116

Záslepka SC do optické vany

Záslepka SC do optické vany

Dostupnosť: skladom

Cena: 0,40 € (0,33 € bez DPH)
detaily
NETWORK KIT (TESTER, krimp 8p+6p, Stripper, plugy)
Kód: 50271312

NETWORK KIT (TESTER, krimp 8p+6p, Stripper, plugy)

Kufr hliník 22 x 30 x 5 cm Led tester Konektorovací…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 66,63 € (55,53 € bez DPH)
detaily
Stojanový rozvaděč 18U (š)600x(h)800
Kód: 502711004

Stojanový rozvaděč 18U (š)600x(h)800

Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce…

Dostupnosť: skladom

Cena: 367,81 € (306,51 € bez DPH)
detaily
Datacom 19" rozvaděč 4U+2U/ 150mm plech.dveře
Kód: 50271120252

Datacom 19" rozvaděč 4U+2U/ 150mm plech.dveře

Datacom 19" rozvaděč 4U+2U/150mm plechové dveře…

Dostupnosť: skladom

Cena: 78,49 € (65,41 € bez DPH)
detaily