Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Media Converter, Mc Port Interface Moduly (PIM)

Media Converter, Mc Port Interface Moduly (PIM)

Produkty

2 stlpce 1 stlpec
ATEN 1x seriový port RS232/ 422/ 485 přes LAN, IP
Kód: .K-SN-3101

ATEN 1x seriový port RS232/ 422/ 485 přes LAN, IP

1x seriový port RS-232/422/485 přes NET. Umožňuje…

Dostupnosť: skladom

Cena: 211,18 € (175,98 € bez DPH)
detaily
TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.
Kód: 51722302

TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.

TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 38,48 € (32,07 € bez DPH)
detaily
TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/ 1550nmRX Media Conv.
Kód: 51722304

TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/ 1550nmRX Media Conv.

TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 34,56 € (28,80 € bez DPH)
detaily
TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Converter
Kód: 51722307

TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Converter

Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC220L…

Dostupnosť: skladom

Cena: 23,43 € (19,53 € bez DPH)
detaily
TP-Link MC200CM Gb MM 550m 850nm SC Media Converter
Kód: 51722305

TP-Link MC200CM Gb MM 550m 850nm SC Media Converter

TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 43,93 € (36,61 € bez DPH)
detaily
TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/ 1310nmRX Media Conv.
Kód: 51722303

TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/ 1310nmRX Media Conv.

TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 34,56 € (28,80 € bez DPH)
detaily
TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Converter
Kód: 51722306

TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Converter

TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 42,65 € (35,54 € bez DPH)
detaily
TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert.
Kód: 51722301

TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert.

TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 38,48 € (32,07 € bez DPH)
detaily
PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/ 100
Kód: .K-T99KUETHERNET2

PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/ 100

Konvertor USB2.0 na RJ45 10/100 MBIT, Fast Ethernet…

Dostupnosť: skladom

Cena: 14,65 € (12,21 € bez DPH)
detaily
Allied Telesis SNMP management module AT-MCF2000M
Kód: 502520575

Allied Telesis SNMP management module AT-MCF2000M

AT-MCF2000MSNMP Management module for the AT-MCF2000…

Dostupnosť: skladom

Cena: 181,63 € (151,36 € bez DPH)
detaily
D-Link DMC-G01LC 10/ 100/ 1000 to SFP Media Converter
Kód: 51202812

D-Link DMC-G01LC 10/ 100/ 1000 to SFP Media Converter

DMC-G01LC/E D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media…

Dostupnosť: skladom

Cena: 41,83 € (34,86 € bez DPH)
detaily
Allied Telesis Spare PSU for AT-MC, AT-GS, AT-FS
Kód: 50251183

Allied Telesis Spare PSU for AT-MC, AT-GS, AT-FS

AT-MCPWR-60 Energy Star External Power Adapter for…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 44,57 € (37,14 € bez DPH)
detaily
HPE RPS1600 Redundant Power System
Kód: JG136A

HPE RPS1600 Redundant Power System

HP RPS1600 Redundant Power System (JG136A) A-RPS1600…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 1739,84 € (1449,87 € bez DPH)
detaily
D-Link DGS-1008D 8x10/ 100/ 1000 Desktop Switch
Kód: 51202611

D-Link DGS-1008D 8x10/ 100/ 1000 Desktop Switch

Tento stolní přístroj s 8 porty umožňuje Gigabit…

Dostupnosť: skladom

Cena: 30,14 € (25,12 € bez DPH)
detaily