Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Optické komponenty

Optické komponenty

Produkty

2 stlpce 1 stlpec
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m, DEM-311GT
Kód: 51202711

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m, DEM-311GT

Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max.…

Dostupnosť: skladom

Cena: 62,24 € (51,87 € bez DPH)
detaily
Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.
Kód: 53904901

Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní.…

Dostupnosť: skladom

Cena: 10,83 € (9,03 € bez DPH)
detaily
Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
Kód: 53904902

Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní.…

Dostupnosť: skladom

Cena: 10,83 € (9,03 € bez DPH)
detaily
HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver
Kód: JD119B

HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver

HP X120 1G SFP LC LX Transceiver (JD119B) A small form-factor…

Dostupnosť: skladom

Cena: 468,70 € (390,58 € bez DPH)
detaily
Signamax 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10 km, DDM - Cisco komp.
Kód: 53904920

Signamax 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10 km, DDM - Cisco komp.

100-35SM 10G SFP+ optický modul SM - Cisco kompatibilní.…

Dostupnosť: skladom

Cena: 27,44 € (22,87 € bez DPH)
detaily
Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
Kód: 53904910

Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco…

Dostupnosť: skladom

Cena: 14,86 € (12,38 € bez DPH)
detaily
Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
Kód: 53904909

Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco…

Dostupnosť: skladom

Cena: 12,42 € (10,35 € bez DPH)
detaily
TP-Link TL-SM311LM SFP Gb 550m Multi-Mode Module
Kód: 51722309

TP-Link TL-SM311LM SFP Gb 550m Multi-Mode Module

TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Module Podrobnosti o produktu…

Dostupnosť: skladom

Cena: 18,89 € (15,74 € bez DPH)
detaily
TP-Link TL-SM311LS SFP Gb 20km Single-Mode Module
Kód: 51722310

TP-Link TL-SM311LS SFP Gb 20km Single-Mode Module

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module Podrobnosti o produktu…

Dostupnosť: skladom

Cena: 17,09 € (14,24 € bez DPH)
detaily
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
Kód: 517000462

MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D OVERVIEW S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver…

Dostupnosť: skladom

Cena: 22,31 € (18,59 € bez DPH)
detaily
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
Kód: J4859C_OEM

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm…

Dostupnosť: skladom

Cena: 14,67 € (12,23 € bez DPH)
detaily
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
Kód: J4858C_OEM

OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 16,31 € (13,59 € bez DPH)
detaily
HPE RPS1600 Redundant Power System
Kód: JG136A

HPE RPS1600 Redundant Power System

HP RPS1600 Redundant Power System (JG136A) A-RPS1600…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 1813,30 € (1511,08 € bez DPH)
detaily
D-Link DGS-1008D 8x10/ 100/ 1000 Desktop Switch
Kód: 51202611

D-Link DGS-1008D 8x10/ 100/ 1000 Desktop Switch

Tento stolní přístroj s 8 porty umožňuje Gigabit…

Dostupnosť: skladom

Cena: 30,08 € (25,07 € bez DPH)
detaily
Allied Telesis 10/ 100 FO PCIe AT-2711FX/ ST
Kód: 502571792

Allied Telesis 10/ 100 FO PCIe AT-2711FX/ ST

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/ST SPECIFICATIONS…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 236,38 € (196,98 € bez DPH)
detaily
D-Link DSR-250N router/ firewall 8xLAN, 1xWAN, USB
Kód: 51201982

D-Link DSR-250N router/ firewall 8xLAN, 1xWAN, USB

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená…

Dostupnosť: skladom

Cena: 287,59 € (239,66 € bez DPH)
detaily