Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Sieťové prvky aktívne

Sieťové prvky aktívne

Produkty

2 stlpce 1 stlpec
Průmyslový napáj. zdroj 48V (155W), zálohovací fce
Kód: 5260734623

Průmyslový napáj. zdroj 48V (155W), zálohovací fce

PŘEHLED Profesionální spínaný napájecí zdroj…

Dostupnosť: skladom

Cena: 49,54 € (41,28 € bez DPH)
detaily
Mikrotik Napájecí adaptér 5V 3A
Kód: 526073180522

Mikrotik Napájecí adaptér 5V 3A

Napájecí zdroj 5V, 3A, 15W. GM-0530MikroTik OEMrozměry…

Dostupnosť: skladom

Cena: 8,62 € (7,18 € bez DPH)
detaily
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
Kód: J4858C_OEM

OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 12,13 € (10,11 € bez DPH)
detaily
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
Kód: J4859C_OEM

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm…

Dostupnosť: skladom

Cena: 13,94 € (11,62 € bez DPH)
detaily
OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver
Kód: JD118B_OEM

OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 13,77 € (11,48 € bez DPH)
detaily
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
Kód: JD119B_OEM

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm…

Dostupnosť: skladom

Cena: 13,94 € (11,62 € bez DPH)
detaily
OEM X132 10G SFP+ LC SR Transceiver
Kód: J9150A_OEM

OEM X132 10G SFP+ LC SR Transceiver

Tento modul SFP + kompatibilní se standardem OEM je…

Dostupnosť: skladom

Cena: 28,25 € (23,54 € bez DPH)
detaily
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver
Kód: JD094B_OEM

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver *Hot-pluggable…

Dostupnosť: skladom

Cena: 42,32 € (35,27 € bez DPH)
detaily
OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
Kód: JD092B_OEM

OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

X130 10G SFP LC SR TRANSCEIVER

Dostupnosť: skladom

Cena: 28,25 € (23,54 € bez DPH)
detaily
OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
Kód: J9151A_OEM

OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 42,32 € (35,27 € bez DPH)
detaily
Plech pro uchycení 4ks power panelu 4 port LX do 19" racku
Kód: 517001413

Plech pro uchycení 4ks power panelu 4 port LX do 19" racku

Plech pro uchycení 4ks power panelu 4 port LX do 19"…

Dostupnosť: skladom

Cena: 9,85 € (8,21 € bez DPH)
detaily
DCSV21  DC napájecí konektor 2.1mm se svorkovnicí
Kód: 51700168

DCSV21 DC napájecí konektor 2.1mm se svorkovnicí

Napájecí DC konektor 2.1mm osazený svorkovnicí…

Dostupnosť: skladom

Cena: 0,88 € (0,73 € bez DPH)
detaily
HP Ethernet 10Gb 2P 560M Adptr
Kód: AQ665246-B21

HP Ethernet 10Gb 2P 560M Adptr

Dostupnosť: skladom

Cena: 461,27 € (384,39 € bez DPH)
detaily
ZyXEL 24xSFP 4xGb L2 managed switch MES3500-24F
Kód: 501000644

ZyXEL 24xSFP 4xGb L2 managed switch MES3500-24F

ZyXEL 24xSFP 4xRJ45/SFP, MES3500-24F 28-port Metro…

Dostupnosť: skladom

Cena: 264,47 € (220,39 € bez DPH)
detaily
Synology FS1018
Kód: 112995371427

Synology FS1018

Stolní zařízení NAS typu all-flash navržené pro…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 1468,36 € (1223,63 € bez DPH)
detaily
Allied Telesis 100FX SM module SC  AT-A45/ SC
Kód: 50254181

Allied Telesis 100FX SM module SC AT-A45/ SC

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 183,29 € (152,74 € bez DPH)
detaily
QNAP TS-1273U-RP-16G(2, 1GHz/ 16GB RAM/ 12xSATA/ SFP+)
Kód: 5400020730

QNAP TS-1273U-RP-16G(2, 1GHz/ 16GB RAM/ 12xSATA/ SFP+)

TS-1273U-RP Vysoce výkonný čtyřjádrový NAS se…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 2783,65 € (2319,71 € bez DPH)
detaily