Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Káble, prepínače, rozbočovače a redukcie

Káble, prepínače, rozbočovače a redukcie

Produkty

2 stlpce 1 stlpec
Optický patchkabel duplex LC-ST 62, 5/ 125 µm MM, 5m, OM1
Kód: 502710341

Optický patchkabel duplex LC-ST 62, 5/ 125 µm MM, 5m, OM1

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,5m…

Dostupnosť: skladom

Cena: 17,30 € (14,42 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125 um MM, 2 m, OM2
Kód: 50271012

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125 um MM, 2 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 2…

Dostupnosť: skladom

Cena: 8,19 € (6,83 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125 um MM, 3 m, OM2
Kód: 50271013

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125 um MM, 3 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 3…

Dostupnosť: skladom

Cena: 9,11 € (7,59 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/ 125 um MM, 1 m, OM2
Kód: 50271016

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/ 125 um MM, 1 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1…

Dostupnosť: skladom

Cena: 7,21 € (6,01 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 3m, OM2
Kód: 50271028

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 3m, OM2

Optický patchkabel duplex LC-LC Optický patchcord…

Dostupnosť: skladom

Cena: 11,25 € (9,38 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 1m, OM2
Kód: 50271026

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 1m, OM2

Optický patchkabel duplex LC-LC Optický patchcord…

Dostupnosť: skladom

Cena: 9,02 € (7,52 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/ 125um SM 1m, OS2
Kód: 50271071

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/ 125um SM 1m, OS2

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo…

Dostupnosť: skladom

Cena: 7,08 € (5,90 € bez DPH)
detaily
PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 1m, zlac.kon.
Kód: 2960103201

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 1m, zlac.kon.

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/M 1m zlacené konektory,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 3,18 € (2,65 € bez DPH)
detaily
PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 2m, zlac.kon.
Kód: 2960103202

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 2m, zlac.kon.

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/M 2m zlacené konektory,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 4,23 € (3,53 € bez DPH)
detaily
PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 3m, zlac.kon.
Kód: 2960103203

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 3m, zlac.kon.

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/M 3m zlacené konektory,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 4,82 € (4,02 € bez DPH)
detaily
PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 5m, zlac.kon.
Kód: 2960103204

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 5m, zlac.kon.

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/M 5m zlac. kon.,verze…

Dostupnosť: skladom

Cena: 8,00 € (6,67 € bez DPH)
detaily
PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 10m, zlac.kon
Kód: 2960103205

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 10m, zlac.kon

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/M 10m zlac. kon.,verze…

Dostupnosť: skladom

Cena: 12,53 € (10,44 € bez DPH)
detaily
WD Blue/ 1TB/ HDD/ 3.5"/ SATA/ 7200 RPM/ 2R
Kód: 20420090707

WD Blue/ 1TB/ HDD/ 3.5"/ SATA/ 7200 RPM/ 2R

Pevný disk Western Digital WD10EZEX Caviar Blue Technická…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 60,14 € (50,12 € bez DPH)
detaily
2vl.9/ 125 mikrokabel k zafouknutí G657A1 Corning Ultra, CLT, PE, d=3mm
Kód: 502710943233

2vl.9/ 125 mikrokabel k zafouknutí G657A1 Corning Ultra, CLT, PE, d=3mm

Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 0,45 € (0,38 € bez DPH)
detaily
Kabel C-TECH patchcord Cat5e, UTP, šedý, 0, 25m
Kód: 2100808876

Kabel C-TECH patchcord Cat5e, UTP, šedý, 0, 25m

Patch kabel UTP cat5e - 4x2 žil - vodič AWG26/7 -…

Dostupnosť: skladom

Cena: 0,57 € (0,48 € bez DPH)
detaily
DATACOM Patchkabel 10m , UTP , Cat5e , RJ45,  šedý
Kód: 50271004

DATACOM Patchkabel 10m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý

Patchkabel 10m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 4,27 € (3,56 € bez DPH)
detaily
DATACOM UTP Cat5e PVC kabel 305m (drát), šedý
Kód: 502710052

DATACOM UTP Cat5e PVC kabel 305m (drát), šedý

UTP Cat5 PVC kabel - návin 305m (drát), šedá barva,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 97,84 € (81,53 € bez DPH)
detaily