Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Káble, prepínače, rozbočovače a redukcie

Káble, prepínače, rozbočovače a redukcie

Produkty

2 stlpce 1 stlpec
Optický patchkabel duplex LC-ST 62, 5/ 125 µm MM, 5m, OM1
Kód: 502710341

Optický patchkabel duplex LC-ST 62, 5/ 125 µm MM, 5m, OM1

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,5m…

Dostupnosť: skladom

Cena: 17,45 € (14,54 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/ 125 um MM, 1 m, OM2
Kód: 50271016

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/ 125 um MM, 1 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1…

Dostupnosť: skladom

Cena: 7,27 € (6,06 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/ 125 um MM, 2 m, OM2
Kód: 50271017

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/ 125 um MM, 2 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 2…

Dostupnosť: skladom

Cena: 8,93 € (7,44 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/ 125 um MM, 1 m, OM2
Kód: 50271021

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/ 125 um MM, 1 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 1…

Dostupnosť: skladom

Cena: 7,88 € (6,57 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 1m, OM2
Kód: 50271026

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 1m, OM2

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 1m…

Dostupnosť: skladom

Cena: 9,11 € (7,59 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/ 125um SM 1m, OS2
Kód: 50271071

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/ 125um SM 1m, OS2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 1m…

Dostupnosť: skladom

Cena: 7,14 € (5,95 € bez DPH)
detaily
PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 1m, zlac.kon.
Kód: 2960103201

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 1m, zlac.kon.

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/M 1m zlacené konektory,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 3,20 € (2,67 € bez DPH)
detaily
PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 2m, zlac.kon.
Kód: 2960103202

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 2m, zlac.kon.

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/M 2m zlacené konektory,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 4,27 € (3,56 € bez DPH)
detaily
PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 3m, zlac.kon.
Kód: 2960103203

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 3m, zlac.kon.

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/M 3m zlacené konektory,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 4,87 € (4,06 € bez DPH)
detaily
PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 5m, zlac.kon.
Kód: 2960103204

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 5m, zlac.kon.

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/M 5m zlac. kon.,verze…

Dostupnosť: skladom

Cena: 8,07 € (6,73 € bez DPH)
detaily
PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 10m, zlac.kon
Kód: 2960103205

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 10m, zlac.kon

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/M 10m zlac. kon.,verze…

Dostupnosť: skladom

Cena: 11,78 € (9,82 € bez DPH)
detaily
PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 15m, zlac.kon
Kód: 2960103206

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 15m, zlac.kon

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/M 15m zlac. kon.,verze…

Dostupnosť: skladom

Cena: 27,29 € (22,74 € bez DPH)
detaily
HDD 1TB WD10EZEX Blue 64MB SATAIII 7200rpm CMR
Kód: 20420090707

HDD 1TB WD10EZEX Blue 64MB SATAIII 7200rpm CMR

Pevný disk Western Digital WD10EZEX Caviar Blue Technická…

Dostupnosť: skladom

Cena: 45,82 € (38,18 € bez DPH)
detaily
GIGABYTE AORUS RTX 3080 Ti GAMING BOX
Kód: 2072532078

GIGABYTE AORUS RTX 3080 Ti GAMING BOX

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 2089,47 € (1741,23 € bez DPH)
detaily
DATACOM Patchkabel 10m , UTP , Cat5e , RJ45,  šedý
Kód: 50271004

DATACOM Patchkabel 10m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý

Patchkabel 10m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 4,30 € (3,58 € bez DPH)
detaily
2vl.9/ 125 mikrokabel k zafouknutí G657A1 Corning Ultra, CLT, PE, d=3mm
Kód: 502710943233

2vl.9/ 125 mikrokabel k zafouknutí G657A1 Corning Ultra, CLT, PE, d=3mm

Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 0,47 € (0,39 € bez DPH)
detaily
Kabel C-TECH patchcord Cat5e, UTP, šedý, 0, 25m
Kód: 2100808876

Kabel C-TECH patchcord Cat5e, UTP, šedý, 0, 25m

Patch kabel UTP cat5e - 4x2 žil - 100% Cu měděný…

Dostupnosť: skladom

Cena: 0,50 € (0,42 € bez DPH)
detaily