Obchodné podmienky | Doprava | Splátky | Pomoc pri nákupe | Často kladené otázky FAQ | Kontakt Prihlásenie | Registrácia
PCmania.sk - Nakupujte za najlepšie ceny
Doručenie do 24 hodín

Tovar Vám doručíme do 24 hodín
od vyexpedovania!

Nákupný košík (0 ks)

Váš nákupný
košík je prázdny

Káble, prepínače, rozbočovače a redukcie

Káble, prepínače, rozbočovače a redukcie

Produkty

2 stlpce 1 stlpec
Optický patchkabel duplex LC-ST 62, 5/ 125 µm MM, 5m, OM1
Kód: 502710341

Optický patchkabel duplex LC-ST 62, 5/ 125 µm MM, 5m, OM1

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,5m…

Dostupnosť: skladom

Cena: 16,61 € (13,84 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125 um MM, 2 m, OM2
Kód: 50271012

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125 um MM, 2 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 2…

Dostupnosť: skladom

Cena: 8,28 € (6,90 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125 um MM, 3 m, OM2
Kód: 50271013

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125 um MM, 3 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 3…

Dostupnosť: skladom

Cena: 9,43 € (7,86 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125 um MM, 5 m, OM2
Kód: 50271014

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/ 125 um MM, 5 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 5…

Dostupnosť: skladom

Cena: 11,18 € (9,32 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/ 125 um MM, 2 m, OM2
Kód: 50271017

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/ 125 um MM, 2 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 2…

Dostupnosť: skladom

Cena: 9,09 € (7,58 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/ 125 um MM, 3 m, OM2
Kód: 50271018

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/ 125 um MM, 3 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 3…

Dostupnosť: skladom

Cena: 8,88 € (7,40 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/ 125 um MM, 1 m, OM2
Kód: 50271021

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/ 125 um MM, 1 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 1…

Dostupnosť: skladom

Cena: 8,17 € (6,81 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/ 125 um MM, 2 m, OM2
Kód: 50271022

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/ 125 um MM, 2 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 2…

Dostupnosť: skladom

Cena: 5,65 € (4,71 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 3m, OM2
Kód: 50271028

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 3m, OM2

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 3m…

Dostupnosť: skladom

Cena: 12,42 € (10,35 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 1m, OM2
Kód: 50271026

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 1m, OM2

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 1m…

Dostupnosť: skladom

Cena: 7,85 € (6,54 € bez DPH)
detaily
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/ 125um SM 1m, OS2
Kód: 50271071

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/ 125um SM 1m, OS2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 1m…

Dostupnosť: skladom

Cena: 9,87 € (8,23 € bez DPH)
detaily
PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 1m, zlac.kon.
Kód: 2960103201

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/ M 1m, zlac.kon.

PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI A M/M 1m zlacené konektory,…

Dostupnosť: skladom

Cena: 2,89 € (2,41 € bez DPH)
detaily
HDD 1TB WD10EZEX Blue 64MB SATAIII/ 600 7200rpm 2RZ
Kód: 20420090707

HDD 1TB WD10EZEX Blue 64MB SATAIII/ 600 7200rpm 2RZ

Pevný disk Western Digital WD10EZEX Caviar Blue Technická…

Dostupnosť: skladom

Cena: 45,70 € (38,08 € bez DPH)
detaily
DATACOM Patchkabel 10m , UTP , Cat5e , RJ45,  šedý
Kód: 50271004

DATACOM Patchkabel 10m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý

Patchkabel 10m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý PŘEHLED…

Dostupnosť: skladom

Cena: 3,08 € (2,57 € bez DPH)
detaily
HP NVIDIA Quadro RTX 4000 8GB (3)DP+USBc
Kód: HP-5JV89AA

HP NVIDIA Quadro RTX 4000 8GB (3)DP+USBc

Grafický čip: Quadro RTX 4000 Paměť: 8 GB GDDR6…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 861,68 € (718,07 € bez DPH)
detaily
HDD 3TB WD30EFRX Red Plus 64MB SATAIII 5400rpm
Kód: 2042009706

HDD 3TB WD30EFRX Red Plus 64MB SATAIII 5400rpm

Pevný disk Western Digital RED WD30EFRX pro použití…

Dostupnosť: skladom

Cena: 106,68 € (88,90 € bez DPH)
detaily
GIGABYTE Radeon™ RX 5500 XT D6 8G
Kód: 2072516425

GIGABYTE Radeon™ RX 5500 XT D6 8G

Grafický čip: AMD Radeon™ RX 5500 XT Velikost grafiky:…

Dostupnosť: Na otázku

Cena: 229,57 € (191,31 € bez DPH)
detaily